Koty

Istnieją koty perskie, egipskie, amerykańskie, europejskie… Koty to stworzenia doprawdy niezwykłe – kochają zabawę, psoty i odkrywanie świata. Ta część poświęcona jest jednym z naszych ulubionych pupili.

Socjalizacja kota: czy jest konieczna?

Prawdopodobnie dużo słyszałeś o znaczeniu socjalizacji psów, prawda? Czy konieczna jest również socjalizacja kota? Zobaczmy, jaka jest odpowiedź na to pytanie. Jeśli jest to niezbędne, dowiesz się, jak tego dokonać.

Mruczenie: dlaczego koty to robią?

Jeśli jest coś, co wyróżnia koty, musi to być ten charakterystyczny, osobliwy dźwięk, jaki wydają. Eksperci wciąż próbują określić, co oznacza mruczenie, i jak koty to robią. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o mruczeniu…

Roztocza w uszach u kota – łatwe rozwiązania

Istnieje wiele chorób i dolegliwości, które mogą sprawić, że Twój pupil będzie zmagać się z dyskomfortem i bólem. Wyróżniamy też łatwe i skuteczne rozwiązania, które pomogą wyeliminować roztocza w uszach i świerzb uszny u kota.

Choroby oczu u kotów: profilaktyka i pielęgnacja

Choroby oczu u kotów Być może zauważyłeś, że oczy Twojego kota są jakby zamglone. A może jedno oko jest przymknięte, a drugie szeroko otwarte. Dzieje się tak dlatego, że choroby oczu u kotów to dość częsty problem u tych zwierząt.…