Psy

Istnieje tak wiele ras psów, że powstało nawet stowarzyszenie mające na celu pogrupowanie ich według określonych cech charakterystycznych. Możemy spotkać psy o długiej bądź krótkiej sierści, z ogonem lub bez niego, z dużymi bądź małymi uszami, o rozmaitych kolorach, rozmiarach i zróżnicowanym temperamencie. Wszystkie mają w sobie coś pięknego i wyjątkowego. Poznasz te cechy w niniejszej sekcji bloga.

Psy
Ból brzucha u psów: oznaki i objawy

Ból brzucha u psów może doprowadzić do paniki u ich właścicieli, dopóki się go nie zdiagnozuje, co jest jego przyczyną. Ważne jest, aby pamiętać, że bolesny brzuch jest dość powszechnym problemem medycznym. Może mu też towarzyszyć obrzęk tej partii ciała.…

Psy
Porady, jak wybrać kostium dla psa

Obecnie, coraz więcej osób przebiera psy na specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie czy Halloween. Kostiumy dla psów są zazwyczaj zabawne i rodzinie na pewno spodoba się przebrany pies. Jednak ważne jest, aby być ostrożnym wybierając kostium dla psa.

Psy
Psychologia stosowana w szkoleniu psów

Właściwe szkolenie pupila jest niezbędne, ponieważ będzie miało wpływ na jego zachowanie w przyszłości. Psychologia stosowana w szkoleniu psów również pełni bardzo ważną rolę. Polega na identyfikacji myśli oraz emocji zwierzęcia w celu ulepszenia szkolenia.