Rasy

Posiadanie rasowego psa czy kota to coś więcej, niż tylko kwestia gustu. Bardzo ważne jest poznanie cech charakterystycznych przedstawicieli danej rasy, aby móc zapewnić im wszystko, czego potrzebują. Dlatego właśnie w tej sekcji naszego bloga opowiemy Ci o rozmaitych rasach kotów i psów.

Psy
Ból brzucha u psów: oznaki i objawy

Ból brzucha u psów może doprowadzić do paniki u ich właścicieli, dopóki się go nie zdiagnozuje, co jest jego przyczyną. Ważne jest, aby pamiętać, że bolesny brzuch jest dość powszechnym problemem medycznym. Może mu też towarzyszyć obrzęk tej partii ciała.…

Psy
Porady, jak wybrać kostium dla psa

Obecnie, coraz więcej osób przebiera psy na specjalne okazje, takie jak Boże Narodzenie czy Halloween. Kostiumy dla psów są zazwyczaj zabawne i rodzinie na pewno spodoba się przebrany pies. Jednak ważne jest, aby być ostrożnym wybierając kostium dla psa.

Psy
Psychologia stosowana w szkoleniu psów

Właściwe szkolenie pupila jest niezbędne, ponieważ będzie miało wpływ na jego zachowanie w przyszłości. Psychologia stosowana w szkoleniu psów również pełni bardzo ważną rolę. Polega na identyfikacji myśli oraz emocji zwierzęcia w celu ulepszenia szkolenia.