Twój pies – To czego pragnie to ofiarować ci swoje serce

26 czerwca 2018

Od momentu, w którym twój pies wkracza w twoje życie, jego jedynym celem jest ofiarować ci serce. Od tego momentu możesz być pewny, że żyje po to, by cię kochać. Twój pies chce cię uszczęśliwić i rozśmieszyć; pragnie pocieszyć, kiedy tego potrzebujesz. Stajesz się najważniejszą rzeczą w życiu twojego psa.

Twój pies wie, kiedy jesteś smutny i co zrobić, aby cię pocieszyć. Wie, kiedy jesteś szczęśliwy i kiedy do ciebie podejść. Nauczył się tych wszystkich rzeczy wraz z upływem czasu, po prostu cię obserwując. Twój pies obserwuje cię i uczy się ciebie, a ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Twój pies chce dać ci swoje serce

Twój pies spędza cały dzień na rozmyślaniu o tobie i planowaniu, jak sprawić byś był odrobinę szczęśliwszy, a twoje życie odrobinę jaśniejsze.

Twój pies czeka na Ciebie

Jeśli widziałeś film Sekretne życie zwierząt, zobaczyłeś jak jeden z głównych bohaterów spędza cały dzień w drzwiach czekając na swojego najlepszego przyjaciela: swojego właściciela.

Twój pies robi to samo, bo kiedy wychodzisz i zostawiasz go samego, jego świat się rozpada. Godziny wydają się wieczne, a jedyne czego pragnie zwierzak to zobaczyć jak drzwi się otwierają a ty przez nie wchodzisz.

Pies czekający w domu.

Jest tysiąc rzeczy, które twój pies mógłby robić, a które sprawiałyby mu większą frajdę, jak wchodzenie do kosza lub niszczenie zabawek – albo jeszcze lepiej, twoich butów. Ale wie, że cię to nie uszczęśliwi, więc woli spędzić dzień, czekając, aż wrócisz do domu. To sposób w jaki twój pies pokazuje ci, że cię kocha.

Twój pies przynosi ci to, czego potrzebujesz

Jeśli twój pies nauczył się przestrzegać podstawowych poleceń, prawdopodobnie wie jak przynieść ci buty lub gazetę. Być może nie musisz nawet o to prosić; po prostu rozumie, czego potrzebujesz.

Twój pies spędził całe życie obserwując cię, ucząc się ciebie i myśląc o tym, co mógłby ci przynieść, aby cię uszczęśliwić.

Pies nie szarpie smyczy

Twój pies wie ile poświęceń dokonujesz i jak jesteś zmęczony, kiedy wracasz do domu z pracy. Rozumie również, że dzielisz się z nimi swoimi zarobkami, ponieważ to ty dostarczasz mu wszystko, czego potrzebuje.

Z tego powodu, a także dlatego, że twój pies wie, że zabranie go na spacer wymaga dodatkowego wysiłku, robi co może, aby uczynić go bardziej przyjemnym. Idzie obok ciebie, nawet jeśli tak naprawdę wolałby biegać jak szalony, godzi się nawet na smycz.

Próbuje ci nie przeszkadzać

Jest tysiąc rzeczy, które twój pies uwielbia robić, ale wie, że niektóre z nich nie ułatwiłyby ci życia. Na przykład twój pies chciałby oznaczyć swoje terytorium po całym domu, siusiać na śmieci i nie musieć czekać, aż go wyprowadzisz, by mógł się załatwić. Chciałby wyć i szczekać cały dzień, a nawet spać w twoim łóżku.

Pies podczas snu.

Ale nigdy tego nie zrobi, ponieważ wie, że przysporzyłoby ci to więcej problemów. Twój pies po prostu chce, abyś był szczęśliwy; chce dać ci swoje serce. I w zamian pragnie, abyś ty ofiarował mu swoje.

Bądź wdzięczny, że twój pies chce dać ci swoje serce

Nigdy nie będziesz żałować oddając swojemu psu serce. Jak możesz to robić? Po prostu upewnij się, że pies czuje się kochany, upragniony, szanowany i wie, że ma dom. Czyż to nie jest to, co twój pies robi dla ciebie? Mówią, że najlepsze prezenty to te, których nie można kupić … Jaką cenę zapłaciłbyś za serce twojego psa?