Telepatia zwierzęca - poznaj to interesujące zjawisko

21 Styczeń, 2020
 

Chociaż może się to wydawać fantazją istnieją pewne argumenty, które potwierdzają jej istnienie. Telepatia zwierzęca, zwłaszcza gdy istnieje związek między właścicielem a zwierzakiem, jest bardzo powszechna.

Nie ma wątpliwości, że ludzie są związani z innymi istotami zamieszkującymi tę planetę. Ten związek może objawiać się na różne sposoby. Istnieją nawet terapie lub metody, które pozwalają zwiększyć to połączenie. W tym artykule opowiemy Ci czym jest telepatia.  

Telepatia zwierzęca – na czym polega?

Zaczynając od podstaw, telepatia to przesyłanie treści psychicznych między różnymi osobami. Ta koncepcja jest starsza niż nam się wydaje. Już pierwsze cywilizacje twierdziły mieć lepszy kontakt między istotami poprzez swoje dusze.

Wydaje się, że nowoczesność odebrała nam tę umiejętność „słuchania” roślin i zwierząt, ale jest to tylko kwestia odrobiny praktyki, a przede wszystkim wiary w nią.

Inne żywe istoty – poza człowiekiem – nadal zachowują tę zdolność komunikowania się ze sobą bez potrzeby użycia słów. I rozumienia rzeczy, których ludzie nie rozumieją. Na przykład psy wiedzą, kiedy ich panowie wracają do domu nie tylko z powodu zapachu lub słuchu.

Ale również z powodu czegoś zwanego „telepatią zwierząt”. Mówi się, że dzieje się tak, ponieważ właściciele „nieświadomie” informują o zamiarze powrotu do domu.

Często pies patrzy na telefon tuż przed tym, jak zadzwoni lub reaguje inaczej w zależności od tego, kto dzwoni. I nie możemy ignorować zachowania psów, gdy właściciel miał wypadek setki kilometrów od nich.

 
pies przy oknie

Komunikacja telepatyczna zachodzi między ludźmi i zwierzętami, gdy istnieje między nimi związek i, oczywiście, gdy istnieje istnieje uczucie.

Problem polega na tym, że ludzie nie mają zwyczaju „komunikowania się” w ten sposób i nie jesteśmy w stanie zrozumieć, co dzieje się z naszym zwierzakiem. Ani nawet domyślać się, co siedzi w ich głowie, gdy nie jesteśmy blisko nich.

Telepatia zwierzęca i pamięć

Według badań nad telepatią zwierząt wynika to z „pól morficznych” zbiorowej pamięci, która działa między rodzinami lub plemionami. Jeśli psy potrafią odpowiedzieć telepatycznie swoim właścicielom dzieje się tak dlatego, że mogą uchwycić swoje uczucia lub myśli czując się częścią domu.

Być może niektórzy uważają, że jest to coś fantastycznego bez naukowych podstaw. Lub, że jest bardziej oparte na literaturze lub przekonaniach niż na nauce. Jednak wiele plemion na świecie korzysta z tej formy komunikacji między członkami rodziny lub grupy od czasów starożytnych. I nie tylko między ludźmi, ale także ze zwierzętami.

Możliwość zrozumienia królestwa zwierząt wykracza poza fikcję. Jak w przypadku filmu Eddiego Murphy’ego, w którym rozmawiał z psami, kotami, kaczkami i końmi. I chociaż nie ma zbyt wielu badań na ten temat wiele osób twierdzi, że istnieje. Chociaż nie wszyscy rozwinęli tę zdolność.

 
dziewczyna i kot

Komunikowanie się za pomocą telepatii oznacza udoskonalenie percepcji tego, co dzieje się w tym samym polu magnetycznym. To znaczy, otworzenie kanału, który do tej pory był zamknięty, którego nie widać. Jakby to było włączone radio.

Zwierzęta myślą, czują, wybierają i decydują… ale ludzie nie wiedzą, jak „czytać w ich myślach”. Jeśli potwierdzimy, że istnieje telepatia zwierzęca jakie byłoby jej zastosowanie do celów praktycznych? Na przykład zrozumienie, gdy coś złego dzieje się z naszym zwierzakiem, przewidzenie pewnych faktów, a nawet jako uzupełnienie leczenia.

Ponadto pomogłoby nam zrozumieć wiele zachowań naszych zwierząt domowych, poprawić współżycie, zwiększyć sukces podczas tresury i poznać naszego najlepszego przyjaciela, jak nikt inny.

Każdy może „mentalnie” rozmawiać. To tylko kwestia nauki, a następnie wyćwiczenia. Jeśli kochasz zwierzęta możesz skorzystać z telepatii, aby połączyć się z nimi i dać im to, czego potrzebują.